Cami Halısı Modelleri

Cami Halısı türleri bakımından sentetik(kimyevi) doğal (yün) olarak ayrılmaktadır.

Modeller:

  1. Saflı Halılar
  2. Seccadeli Halılar
  3. Göbekli Halılar
  4. Naturel Halılar

 

Saflı Halılar:

cami-halisi-safli
Cemaatin kolayca saf durabilmesi açısından yapılmış, saf desenlerinin belirlenerek dokunduğu halı türüdür. Camilerimizde sıkça saflı halılarla karşılaşırız. Gerek kullanım kolaylığı gerekse fonksiyonelliği açısından farklı desen ve renklerde ürettiğimiz cami halısı modellerini 2017 yılında da müşteri görüşlerine göre yeniledik. Ramazana özel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Seccadeli Halılar:

yün cami halısı
Yine cemaatin kolayca saf tutabilmesi için hazırlanan, seccade deseninin belirlenerek dokunduğu halı türüdür. Tüm ürettiğimiz halılar 1. sınıf yün kullanılarak üretilmektedir. Aynı zamanda gözü yormayan modern desenler ile birlikte, dünya çapında cami halısı dendiğinde marka haline gelen Gülseven Halı; başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

 

Göbekli Halılar:

cami halısı
İsteğe göre saflı ya da sadece göbek deseni şeklinde üretilmektedir. Onlarca desen ve sınırsız renk çeşitleriyle hizmetinize sunulmuştur. Halının orta bölgesinde şık bir göbek deseninin dokunarak Gülseven Halı’nin yüksek yün standartlarıyla üretilen göbekli halılar büyük camilerimiz için daha çok tercih edilmektedir.

 

Naturel Halılar:

naturel cami halısı gh_1200_naturel
Genellikle tek renk şeklinde üretilen naturel halılarda 18 farklı model ile üretim yapmaktayız. Naturel halıların kullanım alanı oldukça geniştir; otel, yurt, cami, mescid gibi alanlarda tercih edilen bu halı türünü de %100 yün kullanılarak imal ediyoruz.

Türkiye’de halı denince akla ilk gelen yer olan Manisa Demirci de bulunan fabrikamız ile kullanıcılara özel üretim yapmaktayız.

0850 850 45 45