Cami Halısı Modelleri

Cami Halısı Modelleri

Halı seçenekleriyle çözüm üretmeye devam eden firmamız, bütün Müslümanlar için çok kıymetli olan ve Allah’ın evi olarak kabul edilen camilerimiz için en iyi cami halısı  seçeneklerini sunmaktadır. Kullanışlı özellikleriyle, saf ve seccade özellikleriyle kullanışlı olan bu halılar, Müslümanların hayatının yönlendirildiği camiler için özel üretilmiştir. Mescit ve benzeri birçok mekan için de cami halısı çeşitlerini hazırlıyoruz. Resmi kurumlar, okullar ve özel şirketlere ait mescitler için de halı tedarik edebilirsiniz. Renk kategorisinde geniş bir kataloğa sahibiz.

 

Neden Saflı Halı Tercih Ediliyor?

 

Saf çizgileri, kıbleye göre ayarlanarak döşenmektedir. İsteğe bağlı bir şekilde seccadeli saflı halılar da mevcuttur. Saflı halılar neden tercih ediliyor? Bunun nedeni, namaz kıldıran imam, safları ip gibi düzgün hale getirmeden namaza durmasının caiz olmayışıdır. Bu nedenle ‘safları sık ve düzgün tutun’ uyarısı, imam tarafından yapılır. Ayrıca, Peygamberimiz (sav), ‘ omuzların ve ayakların birleştirilmesini ve düzgün saf yapılmasını’ emretmiştir. Bu durumda, camide eskiden saf ipleri çekilirdi.

 

Firmamızın saf çizgisi olan halılarıyla, bu sorun tamamen ortadan kalkmıştır. Ayrıca seccadeli olan modeller de mevcuttur. İstenirse ortası göbekli ve daha farklı desenlere sahip halılar da temin edilebilir. Yapmanız gereken, firmamızın elemanlarıyla irtibata geçmektir. Firmamız, istediğiniz mükemmel ve etkili halı seçeneklerini sizler için bir araya getirecektir. Huzurlu ve mutlu bir ibadet hayatı için, özel olarak üretilen halılarımızla, aradığınız mükemmel cami mekanlarına kavuşabilirsiniz.

 

Kaliteli ve Kullanışlı

 

Özellikle cuma namazlarında, insanlar terli terli camiye gelebilmektedir. Ayak kokusu, her cami için büyük bir sıkıntıdır. Camilere özel imal ettiğimiz halılarımızın en önemli özelliği ise, kolay temizlenmesidir. Özel halı makineleri ile yıkandığı zaman, bu halılar pırıl pırıl bir hale gelmektedir. Birinci sınıf özellikleriyle, lekeleri barındırmayan halılarımız, en basit leke çıkarıcılarla daha temiz hale gelmektedir. Halı yıkama makineleriyle çok kolay bir şekilde temizlenmektedir. Zararlı mikroorganizmaları barındırmayan halılarımız, küçük büyük bütün camiler için özel olarak kesilebilmektedir. Kargo seçenekleriyle adrese teslim hizmetini pratik ve etkili bir şekilde gerçekleştiren firmamız, bütün camilerimiz için en iyi halı seçeneklerini sunmaktadır.

 

0850 850 45 45