Camilerimiz İçin En İyi Cami Halısı

Camilerimiz İçin En İyi Cami Halısı

 

Peygamberimizin mescidi olan Mescid-i Nebevi ile ibadete açılan camilerimiz, hangi ırktan olursa olsun bütün Müslümanları bir araya toplayan toplanma merkezidir. Bu nedenle cami halısı mükemmel olması gerekir. Osmanlıda aynı zamanda muhtarlık olan camiler, bütün dünyevi işlerin yapıldığı ve ibadetlerin gerçekleştirildiği kutsal mekanlardı.

Camilerimiz İçin En İyi Halılar

 

Günümüzde de camilerimiz bizim için çok önemlidir ve halı seçimi dikkatli yapılmalıdır. Namazda saf yapmak, çok önemlidir. Bunu düşünen firmamız, saf çizgili, saf çizgili seccadeli ve göbekli gibi tasarımlara sahip cami halısı çeşitlerini satışa sunmaktadır. Profesyonel tasarım özelliklerine sahip bu halılar, Allah’ın (cc) evi camiler için özel olarak hazırlanmaktadır.

 

Isınma Sistemleriyle Uyumlu

 

Camilerimizde, alttan ısıtma seçenekleri, son derece önemlidir. Bu ısıtma seçeneklerine uyumlu halılar, ısıya dayanıklı olması gerekir. Aksi halde halıların kullanımı verimli hale gelmez. Profesyonel halı seçenekleri kategorisinde değerlendirilen bütün modellerimiz, caminin genel dekorasyon rengine uyumlu renkleri barındırmaktadır. İstediğiniz cami halısı çeşidini, kolaylıkla satın alabilirsiniz. Renk seçeneklerinin yanı sıra, mikrop barındırmayan özel yapısı, halı yıkama makinelerine uyumlu özel yapısı, temizlenebilir özelliklere sahiptir. Teknik özellikleriyle birinci sınıf olan bu halılar için bizi aramanız yeterlidir.

 

Firmamız, eksper hizmeti için, eleman gönderir. Elemanımız, gerekli ölçüleri alır ve halıyı getirir. Daha sonra elemanlarımız, kesme ve ilmik makineleriyle, caminin içerisinde halıları hazırlamaya başlar. Köşeler, sütunlar ve diğer bütün çıkıntılar, kesme ve ilmik makinesi ile çok daha kolay şekilde hazırlanır. Kısa zamanda cami halıları ibadete hazırlanır. Halılar yıkanmış halılardır. Bu nedenle, ölçü alma işleminin ardından halıyı tekrar yıkadığınızda halı çekmez. Yıkanmamış halı alınır ve hemen cami ölçülerine göre kesilirse, yıkandığı zaman çeker ve köşeler açılmaya başlar. Firmamız, bu konuda titiz davranarak, yıkanmış halıları camiler için hazırlamaktadır.

 

İstediğiniz Etkili Görsellik Hazır

 

Bütün Müslümanları bir araya getiren bu kutsal mekanların dekorları sünnete göre yapılmalıdır. Allah için yapılan bütün işlerin kaliteli olması gerekir. Cami halısı işleri de bu kategoridedir. Firmamız, cami halısı işlerinde, en iyi çalışmaları sergilemektedir. İstediğiniz estetik halıları, kısa zamanda caminize ulaştırıyoruz. Uzun yıllar renk ve görkemini koruyan bu halılar, caminize renk katacaktır.

 

0850 850 45 45