Görkemli Cami Halıları

Görkemli Cami Halıları

Halılar, insanlar için çok önemlidir. Özellikle cami halısı , ibadetimizin sahih olması için en iyi tercihtir. Namaz kılınan yerin temiz olması gerekir. Bu nedenle camilerle halıların üzerinde namaz kılmak daha doğrudur. Müslümanların hayatını yönettiği merkezler olan camiler için, en iyi halıları sizler için imal ediyoruz. Saflı halı çeşitleri, kolay saf yapmaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle, büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Firmamız, hem saflı, hem de seccadeli halıları da sizler için imal etmektedir. Göbekli ve benzeri özel tasarımlı cami halıları da mevcuttur.

 

Temizlik Çok Önemlidir

 

Dinimizde temizlik çok önemlidir. Peygamberimiz (sav), ‘Temizlik imandadır’ buyurmuştur. Firmamız, kolay temizlenebilir halılarla, camiler için ve bütün Müslümanlar için önemli olan temizlik işlemlerine katkıda bulunmaktadır. Alttan ısıtma sistemlerine uyumlu, temizlenebilir, zararlı mikroorganizma barındırmayan ve yıkanmış cami halısı, güzel cami görüntüsüne katkıda bulunmaktadır.

 

Camiler, sade ve ibadete uygun olması gerekir. Firma olarak da camilerin sade yapısına uygun birçok halı çeşidini sizler için bir araya getirdik. Alttan ısıtma sistemleriyle uyumlu olan bu halılar, ısıtma işlemlerinde yanma veya koku yapma gibi durumlarla karşılaşmamaktadır. Yıllarca dayanabilen bu halılar, çürüme veya benzeri durumlar meydana getirmez.

 

Kullanışlı Özellikler Bir Arada

 

Kalabalık insan topluluklarını misafir eden bütün halılar, çok kirlenir. Bu nedenle, cami halısı çeşitlerimizde temizlenebilir özellikler ön plana alınmıştır. Düzgün saf çizgileri, kıbleye göre ayarlanmaktadır. Firmamızdan halı sipariş ettiğiniz zaman, personellerimiz caminin ölçüsünü alır. Daha sonra yıkanmış halılar getirilir. Yıkanmayan halılar, camiye serildikten sonra yıkanınca çeker ve köşelerin boş kalmasına neden olur. Çok kötü bir görüntü meydana gelir.

 

Firmamızın yıkanmış halıları camiye getirilir ve elemanlarımız ölçüleri almaya başlar. Cami halılarının ölçüleri alındıktan sonra, kesme ve dikme makineleriyle caminin şekline uygun halılar kesilir. Overlok makineleriyle, köşeler kapatılır. Bu işlemde, caminin bütün köşeleri santim santim ölçülür. İstediğiniz kaliteli halı seçeneklerini, kısa zamanda kesip hazırlayabiliyoruz. Caminin büyüklüğü ne olursa olsun, bütün camiler için halı sipariş edebilirsiniz. Cami halısı için bizimle irtibata geçin, sizin için en iyi halıları kısa zamanda belirleyelim.

 

0850 850 45 45