Özel Tasarımlı Cami Halısı

istanbul-manzara

Özel Tasarımlı Cami Halısı

Müslümanların sosyal ve dini hayatını tanzim ettiği camilerimiz, bizim için en değerli ibadethanelerdir. Osmanlı zamanında camiler, bütün dünya ve ahiret işlerinin gerçekleştirildiği mekanlardı. Özel halılar ve avizeler, bu camiler için temin edilirdi. Ancak, çoğu cami, son zamanlara kadar, cemaatin sağdan soldan bulduğu parça halılarla ibadete açılıyordu. Gelişen halı teknolojisi ile camilere özel cami halısı, büyük bir ilgi görmeye başladı. Firmamızın etkili ve profesyonel halı kataloğu sayesinde, Allah’ın evleri çok daha güzel hale gelmektedir.

 

Allah’ın Evi Güzel Olmalıdır

 

Namaz kılma mekanı dışında, Müslümanların bir araya geldiği mekan olan camiler, en iyi halıları hak etmektedir. Göbekli olarak tabir edilen Osmanlı tarzı halı çeşitleri de bu kategoride bulunmaktadır. Renk seçenekleriyle, cami içerisinde, güzel bir dekor oluşturabilirsiniz. ‘ Camileri yalnız iman edenler imar eder’ emr-i ilahisiyle, Müslümanlar en iyi halıları camilere almalıdır. Halı altı ısıtma seçenekleriyle uyumlu olması nedeniyle, ısınmada her hangi bir problem meydana getirmemektedir. Kalabalık insanların sık sık geldiği bu ibadethanelerimizde, halılar kolay temizlenebilir olmalıdır. Özellikle çay, su veya meyve suyu gibi sıvıların oluşturduğu lekeler, kolay çıkmalıdır. Aksi halde zamanla çirkin bir görüntü meydana gelir.

 

Cami halısı kategorisindeki bütün ürünlerimizde, kolay temizlenebilir özellikler dikkate alınmıştır. Bu nedenle, bu halıların kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmektedir. İlmik sayısına göre değerlendirilen halılarımız, özenle dokunmuştur. Elemanlarımız caminin ölçüsünü aldıktan sonra, en iyi halı tercihlerini sizler için sergilemektedir.

 

0850 850 45 45