PROJELENDİRME


GÜLSEVEN HALI yurtiçi ve yurtdışı tüm projelerde kaliteyi ön planda tutarak camilerimizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kaba inşaatı tamamlanmış olan camilerimize sizlerin tercihleri doğrultusunda ister Mermer ister Ahşap isterseniz Çini’den özel olarak tasarlanmış Mihrap, Minber, Kürsü ve Müezzinlik modelleri sunuyoruz.

İsterseniz en iyi ahşap kullanılarak yapılan cami kapıları, ahşap, mermer veya çiniden seçeceğiniz duvar süslemeleri ile bu seçiminizi tamamlayabilirsiniz

Caminizin mimarisine yakışacak yüzlerce Avize modellerimizden seçim yaparak caminize ayrı bir güzellik katabilirsiniz.

Camilerimizde olmaz ise olmaz, üzerinde namaz kıldığımız ve secde ettiğimiz halılarımızdır. Bu konuda sizlerin yapmış olduğu tüm seçimleri de dikkate alarak sizlerle beraber caminize özel tasarlanmış desen ve renklerden oluşan halılarımızı sunuyoruz.

Arzu ederseniz halı altına hem ekonomik hem de kullanışlı olan Halı altı ısıtma sistemleri uygulayabilir böylelikle camimiz sıcak bir ortama bürünürken tasarruf sağlanmış olur. Halınızın temizliği konusunda da sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Caminizin büyüklüğüne göre ihtiyaç duyduğunuz Süpürge sistemlerini sizlere garantili şekilde tedarik edip, böylece halılarınızın hem uzun ömürlü olmasını hem de caminizin tertemiz olmasını sağlamaktayız.

Caminizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda GÜLSEVEN HALI sizlere garantili ve ekonomik çözümler sunarak her zaman yanınızdadır.

cami projelendirme

Teklif formunu gönderdiğinizde en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Online Katalog
Online Katalog
Online Broşür
Online Broşür
Cami Halısı Hizmetleri

Sahip olduğumuz üretim tesislerimizde uzman personelimiz ile birlikte cami içerisinde ihtiyacınız olan başta cami halıları ve diğer ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Yüzlerce model, renk ve desen arasında cami halısı ihtiyacınızı karşılayabilir aynı zamanda online dekorasyon sayfamız ile birlikte beğendiğiniz halının örnek bir cami içerisinde nasıl göründüğüne dair bir önizleme yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında opsiyonel olarak ücretsiz nakliye, montaj ve ek garanti seçenekleri de bulunmaktadır.

Gülseven Cami Halısı
Sipariş & Danışma Hattı
+90 850 850 45 45
Türkiye Fabrika
Ahi Evran San. Sit. İstiklal Cad. No:41
45900 Demirci - Manisa / TÜRKİYE

Tel: + 90 236 462 44 85
Tel: + 90 549 810 04 93
Fax: + 90 236 462 49 05
gulseven@gulsevenhali.com.tr
Sizi Arayalım
0850 850 45 45
Whatsapp cami Halisi

© 2024 Gülseven Halı A.Ş